نتایج جستجو برای عبارت :

کانال متن سنگین خوشبخت مردن

کانال خفن با مطالب سنگین
خوشبخت مردن 
بالاتر از دیگران زیستن هنوز تنها راهی است برای اینکه اکثر مردم انسان را ببینند و به او 
احترام بگذارند.

لینک عضویت کانال تکست سنگین خوشبخت مردن

لینک عضویت بهترین لینکدونی رایگان تلگرام
نمیدونم این حس مردن چرا دست از سرم برنمی‌داره. حس می‌کنم در روزگاری نه چندان دور خواهم مرد. فکر کردن بهش آزارم میده ولی ناراحت نمیشم، میتونم بخندم. خود اون مردن درد نداره، یعنی خب اگه مردن بی دردی باشه درد نداره ولی درد کشیدن بقیه از این مرگ غم انگیزه. انسان فراموشکاره ولی. امیدوارم زود فراموشم کنن. مثلا مامانم یادش بره دختری مثل من داشته:)) مضحکه ولی کاش میشد.
حالا ایشالا که نمیرم و از این نمردن استفاده کنم.
+ در عدم نالیدن...
دانلود فیلم سینمایی مردن در آب مطهر محصول 1399 اثری از کریم امینی, دانلود فیلم سینمایی مردن در آب مطهر با لینک مستقیم رایگان کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4کا, دانلود فیلم سینمایی ایرانی مردن در آب مطهر جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژه دانلود فیلم سینمایی

ادامه مطلب
موفقیت یعنى آنطور که دلِ خودتان مى خواهد، زندگى کنید، کارى که خودتان دوستش دارید را انجام دهید، آدمى که خودتان دوستش دارید را دوست بدارید، لباسى که خودتان مى پسندید را به تن کنید، در راهى که خودتان انتخاب کردید، قدم بردارید. به تعبیری با تمام تاسف، ما بیشتر می پسندیم که خوشبخت نباشیم، اما دیگران ما را خوشبخت بدانند، تا این که خوشبخت باشیم، اما دیگران ما را بدبخت بدانند....
برای خوشبخت بودن ...
نیازی به اتفاق خاصی نیست!
موسیقی باران ...
برای دلخوشی کافیست،
سلامی به پدر ...
نگاهی به خواهر کافیست،
برای خوشبخت بودن ...
آغوش یک مادر کافیست،
سواری روی موج خیال ...
نشستن کنار یادگاری ها ...
رفتن میان خاطره ها کافیست،
برای خوشبخت بودن ...
یک احساس کوچک خوشبختی کافیست.

زندگیتون پر از این احساس های قشنگ
آدم ها فکر می کنند که خوشبخت یا بدبخت آفریده شده اند ،
اما واقعیت این است که آدم ها خوشبخت یا بدبخت "می شوند" ؛
با دیدگاهی که دارند و مسیری که انتخاب می کنند .
یکی سنگ را مانع ، و دیگری همان سنگ را سکویِ پرتاب می بیند ، مسئله این است که تو دنیایت را از چه دریچه ای می بینی و با چه انگیزه ای آن را شکل می دهی !
جهان ، محیطی ست خنثی و خمیری ست آماده ی شکل گیری ، و هرکس ، آمده تا دنیایِ خودش را داشته باشد و هرکس ، مسئولِ آینده ای ست که با رفتار و باورهایش می
میدونی میخوام قبول کنم که این دنیا چه خوشبخت باشی چه بدبخت اصلا مهم نیست
اما پس زندگی که میگن چیه؟چرا یه سریا دارن خوبشو یا سریام مثل من افتضاحشو !
یه سری از کارا رو بخاطر ابرومون انجام نمیدیم و این خیلی بدع
وقتایی که مامان میگ بریم و برای خودمون زندگی کنیم دلم میخواد قبول کنم اما ...
خدا چرا یکم زندگیمونو درست نمیکنی چرا همه ی بدبختی مردن همه عزیزم مریضیای مختلف اخلاف افتضاح اون ابروی رفته رو نضیب من کردی چرا ؟
گاهی به مامان میگم تو خیلی وضعت
گاهی وقت ها اجازه میدم سکوت در بین من و محدثه تخت قدرت را بگیرد. گاهی وقت ها باید سکوت کرد، باور دارم هیچ کلمه ای یا حتی بوسه ای نمی تواند جایگاه عشقبازی سکوت را بگیرد. لا روشفوکو، فیلسوف اخلاق اهل فرانسه در قرن هفده، اصل مشهوری دارد که می‌گوید «بعضی مردم اگر نشنیده بودند که چیزی به اسم عشق وجود دارد، هیچ‌وقت عاشق نمی‌شدند.» برای من می تواند درست باشد اگر محدثه را ندیده بودم.دیروز محدثه پرسید: به نظرت کنارت خوشبخت می‌شم؟!گفتم: جوابش پیش خود
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی
مطمئن نیستم ولی شنیده‌ام دکتر شریعتی گفته اند
برای خوشبخت بودن به چیزی نیاز نیست جز به نفهمیدن
در ادامه میگویم
برای نفهمیدن به چیزی نیاز نیست
جز به اعتیاد 
و
مطالعه نکردن
اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه و النصر و الغلبه
ھدایت تحصیلیم اومد!
الویتام ھمش الف بود جز تجربی ک ج بود:/
جالبش اینجاس ک،،،،
1*
نمره علومم19بود ریاضی18   بعد تجربیمو الویت آخر  زدن=/////
نمره معلما و مشاورا و خودمو والدینمم تجربی بود
آزمونامم علومو از 100 شدم91و خورده
ریاضیو85و خورده
آقا بى انصافیھ بخدا 
اصلا ب الویت2 ھم راضیم
آخھ جیم چچچچچچچرررررررررا؟!
اصلا من انقد خوشبختم ک خوشبخت ، خوشبخت نیست
:/
آقاى وزیر انقد پارتى بازى نکن لطفا
اھ
+بعضی اوقات باید همه دل مشغولی ها رو کنار گذاشت و با خانواده بود.بودن با خانواده خیلی روحیه بخشه.دیشب با مادر و پدر خواهرم رفتیم بیرون.اون موقع احساس می کردم خوشبخت ترین دختر دنیام.خوشبخت ترین.خدایا ، لطفا همه ی خانواده ها رو همیشه سالم و سلامت و شاد نگه دار.
خدایا ، شکرت. :)
همیشه خوشبخت‌ترین آدم‌ها در چشمم آن‌هایی بودند که تنهایی‌های طولانی را تاب می‌آورند، باکیفیت، بی این‌که دم از بی‌کسی و فقر لحظه‌هایشان از آدمی‌زاده‌ی دیگری بزنند؛ شاکی نیستند. با هزاری عالم و آدم در چالش و مواجهه و مراجعه، دست‌و‌پنجه‌ نرم نمی‌کنند و خیال باطل توطئه و خودشان‌ْمحوری این عالم نمی‌پزند. همیشه خوشبخت‌ترین آدم‌ها در چشمم آن‌هایی هستند که واقعن می‌دانند با لحظه‌لحظه‌های تنهایی‌ها چه کنند، با خودشان چه کنند، با ا
✍️ آدم ها فکر می کنند که خوشبخت یا بدبخت آفریده شده اند، اما واقعیت این است که آدم ها خوشبخت یا بدبخت "می شوند"؛ با دیدگاهی که دارند و مسیری که انتخاب می کنند.
یکی سنگ را مانع، و دیگری همان سنگ را سکوی پرتاب می بیند، مسئله این است که تو دنیایت را از چه دریچه ای می بینی و با چه انگیزه ای آن را شکل می دهی!
جهان، محیطی ست خنثی و خمیری ست آماده شکل گیری، و هرکس، آمده تا دنیای خودش را داشته باشد و هرکس، مسئول آینده ای ست که با رفتار و باورهایش می سازد.
م
کانال لباس مردانه با کلی لباس مردانه در خدمت شما هست و این کانال لباس هاس مخصوص آقایان رو تو کانال خودش قرار میده و اگه میخواهین یک اقای خوشثیپ باشین این فرصت رو از دست ندین.
این کانال لباس مردانه میتونه به شما خوشتیپی رو هدیه کنه و شما رو یک
✖️برای اینکه خوشبخت باشم باید در هر کاری که به عهده می گیرم موفق شوم.
✖️برای اینکه خوشبخت باشم باید در همه حال مورد قبول همه افراد قرار گیرم.
✖️من بدون تو نمی توانم زندگی کنم.
✖️اگر یک اشتباه کنم یعنی من ناکارآمد هستم.
✖️اگر کسی با من مخالفت کند یعنی مرا دوست ندارد.
✖️ارزش اجتماعی من بستگی به این دارد که دیگران درباره ام چه فکر می کنند.
✍️ پس آگاه باشید چنانچه شما نیز از این باورهای غلط و باورهایی شبیه اینها تبعیت می کنید ممکن است مستعد
بگذار مسئله را گر چه تلخ، ولی واقعی، برایت روشن کنم. در این دنیا احتمال این‌که تو فقط با ازدواج با خانم ایکس یا آقای ایکس خوشبخت شوی و با هیچ کس دیگر خوشبخت نشوی چیزی در حدود یک تقسیم بر هفت‌صد میلیونه. تازه از این‌ها بگذریم، تو قسم جلاله می‌خوری که حتما با ایشان خوشبخت می‌شوی؟!
اصلا یک سوال! من الان من هستم و تو الان من. تو فکر می‌کنی چون من به او نمی‌رسم دارم برایت صغرا و کبرا می‌آورم؟ یقیناً اشتباه می‌کنی. تو الان در این موقعیت بحث توانا
پوستر فیلم سینمایی «مردن در آب مطهر » به نویسندگی و کارگردانی نوید محمودی و تهیه کنندگی جمشید محمودی که توسط محمد موحدنیا طراحی شده است در آستانه نمایش در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر رونمایی شد.
«مردن در آب مطهر» ۱۷ بهمن ماه ساعت ۱۹:۳۰ در پردیس سینمایی ملت برای اهالی رسانه نمایش داده می شود.
علی شادمان، ندا جبرائیلی، متین حیدرنیا ، صدف عسگری و سوگل خلیق علیرضا آرا، امیررضا رنجبران، خیام وقار ، پیمان مقدمی،مهتاب جعفری ،فرید اسحاقی، فاطمه ش
با سلام خدمت دوستان عزیز امروز میخوام بهتون کانال بسیار عالی که خودم بیشتر فعالیتم رو اونجا میکنم به شما معرفی کنم این کانال در زمینه کرک اکانت کرک وی پی اس اموزش کرک کزدن اکانت های مختلف و .... کاربرد داره و کانال بلک کرکر بهترین کانال در زمینه هک و کرک و سرور کرکی و کانفینگ های متفاوت اوپن بولت 

https://t.me/EL_Acodemy
عسل می بارد از لب ها، چه شیرین ست مردن ها
دعا می جوشد از خیمه، میان چادر زن ها
تنی تب کرده در خیمه، سری بی تن شده آن سو
و قاسم میل میدان دارد و  مولا تک و تن ها
خلاصه بی زره آمد شبیه حضرت حیدر
به بابای حسن رفته، چه شیرین ست رفتن ها
میان رفت و آمد ها کسی ورد زبانش من
و قاسم بر زمینش زد، امان از کبر دشمن ها
خود ازرق به میدان شد که من جنگ آورِ رزمم
ذبیح دست قاسم شد، اسیر آن همه فن ها
دم میدان علمدار و صدای آفرین قاسم
همه محو تماشایش، چه شیرین ست دیدن ها
هیچکس به من نگفت: بعدها پشیمان نشوی که چرا«هیچ کس به من نگفت »تا من خوشبخت باشم. ماگفتیم

یچکس به من نگفت ، نویسنده حسن محمودی
معرفی:
خیلی خوبی ها هست که اگر آنها را بدانی جزء خوش بخت ترین انسانها می شوی اما تو حتی این را ازخودت دریغ می کنی .بعد ها پشیمان نشوی که چرا«هیچ کس به من نگفت »تا من خوش بخت باشم . ماگفتیم.
امروزه تلگرام به یکی از پرکاربرترین شبکه های اجتماعی ایران تبدیل شده و بنا به اعلام تیم مدیریت تلگرام، نزدیک به 30 میلیون ایرانی در این شبکه اجتماعی فعال هستند. 
بعد از گسترش تلگرام کانال هایی تحت عنوان لینکدونی ایجاد شد تا به معرفی کانال ها ،گروه ها و کسب و کارهای فعال در این شبکه اجتماعی بپردازد. این کانال ها یکی از راه های افزایش ممبرهای کانال ها و گروه هاست. 
حال با ما همراه باشید تا بهترین کانال های لینکدونی تلگرام را برایتان معرفی نمای
شب کریسمس بود و هوا، سرد و برفی. 
پسرک، در حالی‌که پاهای برهنه‌اش را روی برف جابه‌جا می‌کرد تا شاید سرمای برف‌های کف پیاده‌رو کم‌تر آزارش بدهد، صورتش را چسبانده بود به شیشه سرد فروشگاه و به داخل نگاه می‌کرد. 
در نگاهش چیزی موج می‌زد، انگاری که با نگاهش، نداشته‌هایش را از خدا طلب می‌کرد.
خانمی که قصد ورود به فروشگاه را داشت، کمی مکث کرد و نگاهی به پسرک که محو تماشا بود، انداخت و بعد رفت داخل فروشگاه. چند دقیقه بعد در حالی‌ که یک جفت کفش
بااین کانال به کانال های درسی دیگری نیاز نداریدکانال مارا به دوستان خود معرفی کنیددرسنامه،آزمون،نمونه سوال،پاورپوینت،فیلم آموزشی و... از همه دروسهرشب یک سوال از دروس گذاشته می شود و نفرات برتر در کانال معرفی می شوندادمین:امیرعلی شهبازیوبا حضور دبیران تیزهوشانفایل های خود رابه آدرس زیر ارسال نمایید:https://t.me/payehaftomsampad
برای اطلاع از آخرین فایل های درسی ما عضو کانال شویدpayehaftomsampad@
سینماپرس: نوید محمودی تهیه‌کننده فیلم سینمایی «مردن در آب مطهر» از آثار راه یافته به بخش سودای سیمرغ سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر عنوان کرد این فیلم در آخرین مراحل فنی قرار دارد.

نوید محمودی تهیه کننده فیلم سینمایی «مردن در آب مطهر» به کارگردانی جمشید محمودی که به بخش سودای سیمرغ سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر راه یافته است، در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آخرین وضعیت این فیلم گفت: ما همه تلاشمان را می‌کنیم که فیلم را آماده کنیم. «مردن در آ

آدم به امید دست یافتن ...
به ثروت...
عشق..
 یا آزادی ...
خود را خسته و فرسوده می‌کند ...
و وقتی که آن را به دست آورد ...
از داشتنش لذت نمی‌برد ...
یا آن‌را تباه می‌کند. ...
خوشبخت واقعی آن کسی‌است که ...
بتواند به خود بگوید...
 من می‌خواهم راه بروم نه به مقصد برسم. ...
و بدبخت کسی‌است که ....
خود را مقید می‌سازد و می‌گوید...
“ من می‌خواهم به مقصد برسم.” ...
رسیدن مردن است!

نامه_به_کودکی_که_هرگز_زاده_نشد
اوریانا_فالاچی

از اول اسفند ماه 98 تا امروز (99/1/15) :
- آموزش از راه دور از اولین روزهای تعطیلی با کانالی که داشتیم ادامه داشت....
- در عرض چند روز اول اسفند ، کانال اطلاع ارسانی ، برای تکمیل فعالیت ها به 4 تا کانال تبدیل شد :
1 - کانال آموزشی
2 - کانال ارزیابی
3 - کانال بهترین ها
4 - کانال سرگرمی
در حال حاضر نیز در نظر داریم مطالب خود را از این وبلاگ ارئه دهیم تا همه از آن استفاده کنند
امروزه تلگرام به یکی از پرکاربرترین شبکه های اجتماعی ایران تبدیل شده و بنا به اعلام تیم مدیریت تلگرام، نزدیک به 30 میلیون ایرانی در این شبکه اجتماعی فعال هستند. 
بعد از گسترش تلگرام کانال هایی تحت عنوان لینکدونی ایجاد شد تا به معرفی کانال ها ،گروه ها و کسب و کارهای فعال در این شبکه اجتماعی بپردازد. این کانال ها یکی از راه های افزایش ممبرهای کانال ها و گروه هاست. 
ما مردمان خاورمیانه‌ایم
بعضی‌هایمان در جنگ کشته می‌شویم
بعضی در زندان
بعضی‌هایمان در جاده می‌میریم
بعضی در دریا
حتی بلندترین کوه‌ها هم
انتقام تنهایی‌شان را از ما می‌گیرند
چرا که ما
شغل‌مان "مُردن" است
حمیدرضا_ابک 
وقتی از ایران خارج میشی، وقتی از خاورمیانه دور میشی یه سوال شب و روز مثل خوره به جونت می افته که چرا شغل ما "مردن" هست و شغل مردم اینجا "زندگی"؟! چرا دنیای اینها شبیه آخرت وعده داده شده به ماست؟
قلبم درد میکنه! و تنها نکته ای که
من آدم ضعیف یا شاید بی خیالی بودم که در تمام وقت هایی که خسته می شدم یا کم می آوردم اولین اقدامم، دعا برای مردن بود! مردن ساده ترین و دم دست ترین راه حل ممکن بود برایم. ولی حالا که مادر شدم، دورترین چیز از من، باید مردن باشد. نمی شود من نباشم برای پسرم. باید باشم که وقت هایی که زمین خورد، یاعلی بگویم و دستش را بگیرم. باید باشم که وقت هایی که احساس غربت کرد، بغلش کنم. باید باشم تا بغضش، گریه نشود. باید باشم که اجازه ندهم کسی صرف شوخی و خنده، اوقاتش ر
کانال طرح جابر
لینک های دانلود طرح جابر:https://dabiranfile.ir/downloads/category/jaber/
کانال طرح جابر:jaberfile@
https://t.me/jaberfile

,کانال تلگرام طرح جابر,کانال تلگرامی طرح جابر,کانال های طرح جابر,کانال طرح جابر پایه دوم,کانال طرح جابر در تلگرام,کانال طرح جابر بن حیان,کانال طرح های جابربن حیان,لینک کانال طرح جابر,کانال آموزش طرح جابر,کانال تلگرام طرح جابربن حیان,کانال تلگرامی طرح جابر بن حیان
در این پست می خواهم کانال حرفه ای را معرفی کنم؛ با موضوعات کاملا کاربردی در حوزه بازرگانی،حقوقی (با اولویت تجارت خارجی)؛۱- روش های پرداخت بین الملل۲- ضمانتنامه های ارزی۳- اینکوترمز (incoterms)
کانال مرتبا در حال بروز رسانی با مطالب حرفه ای است.     

نشانی کانال تلگرامی:   t.me/beinolmelaly

کانال لباس شیک با هدف ارائه بهترین لباس های شیک و مجلسی ایجاد شده است و یک کانال لباس هست که میتونید لباس خودتون رو از طریق این کانال تهیه کنید.
لباس شیک این کانال برای شما خوش سلیقه ها و افرادی که به دنبال لباس شیک هستن ایجاد شده و شما میتونید لباس شیک رو از طریق این کانال تهیه کنید.
کانال لباس تلگرام رو به همشهریای خودتون معرفی کنید و از محصولات ما براشون بگین و امیدواریم که بتونید اون لباس شیک مورد نظرتون رو در داخل کانال بیابید
کانال طرح جابر
لینک های دانلود طرح جابر:https://dabiranfile.ir/downloads/category/jaber/
کانال طرح جابر:jaberfile@
https://t.me/jaberfile

,کانال تلگرام طرح جابر,کانال تلگرامی طرح جابر,کانال های طرح جابر,کانال طرح جابر پایه دوم,کانال طرح جابر در تلگرام,کانال طرح جابر بن حیان,کانال طرح های جابربن حیان,لینک کانال طرح جابر,کانال آموزش طرح جابر,کانال تلگرام طرح جابربن حیان,کانال تلگرامی طرح جابر بن حیان
برای داشتن بانک کانال تلگرام نیاز هست تا عضو کانال تلگرامی بشید که داخل اون لینک کانال های تلگرامی گزاشته شده باشه و بهتون پیشنهاد میدم که حتما یک بانک جامع کانال تلگرام داشته باشید.
در این بانک که به شما معرفی میکنم انواع کانال های تلگرامی با موضوعات متفاوت گزاشته شده و شما با توجه به نیاز و کارتون میتونید به کانال مورد علاقه خودتون برید.
این بانک کانال حاصل تلاش روزها و ساعت ها کار شبانه روزی هست و امیدوارم که بتونه به شما در رسیدن به کانا
از خدا خواستم عادتهای زشت را ترکم بدهد خدا فرمود : خودت باید آنها را رها کنی
از او درخواست کردم فرزند معلولم را شفا بدهد فرمود : لازم نیست ، روحش سالم است جسم هم موقت است.
از او خواستم لا اقل به من صبر عطا کند ، فرمود : صبر ، حاصل سختی و رنج است عطا کردنی نیست، آموختنی است.
گفتم مرا خوشبخت کن، فرمود: نعمت از من خوشبخت شدن از تو
از او خواستم مرا گرفتار درد و رنج نکند فرمود : رنج از دلبستگی های دنیایی جدا و به من نزدیکترت می کند.
از او خواستم روحم را رش
.لینک کانال سک30در تلگرامنام کانال : کانال سک30در تلگراملینک کانال : https://t.me/soooski_irتعداد اعضا : 4000 نفربیشتر مطالب کانال : داستان سک30 / فیلم سک30 / عکس سک30دسته بندی : سک30 هامیلاد ادمین : سلام از همه دوستان دعوت میکنم بیایید کانال تلگرام و از دانلود جدید ترین فیلم های سک30 لذت ببرید
.لینک کانال سک30در تلگرامنام کانال : کانال سک30در تلگراملینک کانال : https://t.me/soooski_irتعداد اعضا : 4000 نفربیشتر مطالب کانال : داستان سک30 / فیلم سک30 / عکس سک30دسته بندی : سک30 هامیلاد ادمین : سلام از همه دوستان دعوت میکنم بیایید کانال تلگرام و از دانلود جدید ترین فیلم های سک30 لذت ببرید
⚡️ در زبان گیلکی برای بیان مفهوم «فیک و تقلبی بودن» چیزی از کلمه «شال/شائال» استفاده می‌شود؛ معمولا مورد توصیف شده، شباهت ظاهری با مفهومی دارد که بعد از «شال» قرار می‌گیرد اما ذاتا متفاوت است.
چند مثال:
شال میری/ شال مرگی= مردن تقلبی، خود را به مردن زدن
شائال خاوه= خود را به خواب زدن، خواب ساختگی
شال تسبیح/ شال مرخه= گیاهی با دانه هایی شبیه دانه‌های تسبیح که در کنار نهرها می‌روید
شال اشکم= مقداری غذا که رفع گرسنگی موقت کند
شال ویلاج= بار
کانال انعطاف پذیر (فلکسی) بهترین جایگزین برای کانال های سنتی و گالوانیزه و سیستم های داکت اسپیلت در ساختمان ها، هتل ها،مجتمع های تجاری و پاساژ ها، سالن های ورزشی و استخرها، سالن های تولیدی، آشپزخانه های صنعتی و صنایع غذایی، سردخانه ها، مجتمع های داروسازی ( کلین روم ها و آزمایش گاه ها)، انبارها و … به شمار می رود.از مهمترین مزایای این کانال ها میتوان به طول عمر بالا، نصب سریع و کاهش هزینه های نصب، سبک و انعطاف پذیر بودن، عدم نیاز به عایقکاری (
منتظر مردی نباش که باهات کنار بیاد! 
این اشتباهیه که خیلی از زن ها دچار اون می شن!
تو خودت خوشبختی رو پیدا کن! 
یک زنِ مستقلِ خوشبخت، از هر لحاظ جذاب تره ...
مرگ خوش / آلبر کامو
لینک دانلود کتاب مرگ خوش
+وقتی میبینم دختری جوان یا زنی تنها در کافه یا رستورانی با لذت داره چیزی میخوره و چشماش برق می زنه .
وقتی زنی را کوله پشتی و نقشه به دست در سفرهام میبینم .
وقتی زنی مستقل و شاد را میبینم بیشتر به زن بودنم افتخار میکنم .
برای زن شاد بودن دنبال فمینیسم ن
لطف حق داد به ما حضرت قاآنی را
.
در میان دو جهان غیر شهیدان حسین
چه کسی درک کند مردن عرفانی را؟
.
خون قاسم که زمین ریخت، فرو می بلعید
هیبت و قدرت آن دولت شیطانی را
.
باتلاقی است که جز دولت منفور ترامپ
عاقبت می شکند کعبه عبرانی را
.
رهبر کفر جهانی که به مستی خفتی!
خیز و بشنو سخن ملت قرآنی را:
.
ضربه ای سوی تو آید که فراموش کنی
چهره رافت اسلامی انسانی را
.
دشمنان وطنم باز همه می بینند
انتقام و غضب خاسته از وحدت ایرانی را
.
بابِ قاسم که شود ساخته در صحن
زندگی پر از اتفاقات غیر قابل پیش بینیه
دقیقا جایی که فکر کردم دیگه هیچ مشکلی وجود نداره و همه چیز عالی پیش میره سر و کله ی مشکلات عجیب و غریبی پیدا شد که هیچ معادله ی حل شده ای تو ذهنم پیدا نکردم که به درد این روزام بخوره 
میدونی تا وقت حس خوشبختی میکنی ...خوشبخت ترین آدم دنیایی ...
ولی امان از وقتی که گرفتار مشکلات بشی ...یهو به خودت میای میبینی تنهایی، از دلخوشی هات دلزده شدی ، دلتنگ زمان گذشته شدی ، از همه بدتر به انتخاب و تصمیماتت شک میکنی 
چیز
همسایه‌ی کوچه روبه‌رویی‌ست. دبیرستانی که بودیم هر وقت با پانته‌آ از یکی از پسرها که همیشه‌ی خدا طوری تعریف می‌کرد که انگار هزارسال است پسره دنبالش می‌دود و نامه‌های فدایت‌شوم می‌نویسد؛ حرف می‌زدیم و قضیه به جای حساس می‌رسید، در را باز میکرد و با شلنگ جلوی در حیاط را می‌شست.سفره‌ی نذری همیشه توی خانه‌شان جای خودش را داشته، هیئت دارند.
موقع پذیرایی چای می‌گوید دستم می‌لرزد و خواهش می‌کند چای را کنارش بگذاریم. دستش به شعاع پنج سانت
 فایل آموزش خلاصه کامندهای کایمرا در کانال تلگرام قرار گرفت 
ای دی کانال :‌biocian9
کافی است تا این نام را در کانال تلگرام سرچ بزنید

هدف این کانال آموزش رایگان طراحی دارو شبیه سازی دینامیک مولکولی و پایتون در تابستان جاری خواهد بود 
بزرگترین لینکدونی تلگرام
کانال هایی در تلگرام برای ثبت لینک کانال تلگرام و گروه تلگرام شما به شکل تخصصی فعالیت میکنند. یکی از روشهای معرفی کانال تلگرام یا معرفی کانال در پیامرسان های داخلی در تلگرام استفاده از همین کانال هاست .

لینکدونی تلگرام
https://t.me/linkekadeh3

موضوع: ثبت لینک کانال های تلگرام و معرفی لینک کانال ها
درباره کانال لینکدونی :
با ثبت کانال یا گروه خود در لینکدونی گروه تلگرام و لینکدونی کانال تلگرام می توانید ممبرهای گروه و کانا
بزرگترین لینکدونی تلگرام
کانال هایی در تلگرام برای ثبت لینک کانال تلگرام و گروه تلگرام شما به شکل تخصصی فعالیت میکنند. یکی از روشهای معرفی کانال تلگرام یا معرفی کانال در پیامرسان های داخلی در تلگرام استفاده از همین کانال هاست .

لینکدونی تلگرام

درباره کانال لینکدونی :
با ثبت کانال یا گروه خود در لینکدونی گروه تلگرام و لینکدونی کانال تلگرام می توانید ممبرهای گروه و کانا
بزرگترین لینکدونی تلگرام

لینکدونی تلگرام

درباره کانال لینکدونی :
بزرگترین لینکدونی تلگرام

لینکدونی تلگرام

درباره کانال لینکدونی :
عصره. از اون عصرای دلچسپ و خنک و کمی سرد ..چراغای شهر کم‌کم دارن روشن میشن و این فضا و این آسمون و نفس کشیدن تو این بهشتِ کوچیک میتونه بهم یادآوری کنه که چقدر خوشبختم.
درخت گوجه سبزمون امسال زیاد ثمر داده و من و داداش مثل قبل سرش دعوا نمی‌کنیم الحمدالله :))) خیلی‌هم خوشمزه ن .
بعدازظهر با آنا رفتیم چیپس و آبمیوه و شکلات خریدیم و رفتیم تپه. خوردیم و دو ساعتی حرف زدیم و لذت بردیم از خوشگلی های دنیا. خوشحالم که هست. رفاقت ما برای هر دوتامون نعمته.
تص
اوضاع می توانست از این هم بدتر باشد. اگر هیچوقت با گربه ام آشنا نمی شدم، اگر هیچ وقت نمی نوشتم، اگر تحت تاثیر آدم های اطرافم تمام وقتم را به فیلم دیدن می گذراندم، (فیلم دیدن چیز بدی نیست اما علاقه ی من نیست حقیقتا.) اگر نرمالو نبودم، اگر لذت کتاب خواندن یواشکی را درک نمی کردم، اگر نایاب و دست نیافتنی ام را نداشتم، اگر به زور خواهرم باشگاه نمی رفتم، اگر عزمم را جزم نمی کردم برای وبلاگ زدن، اگر خیلی از آدم های اضافه را حذف نمی کردم، اگر خودم نبودم
نمیدونی چقدر با خودم کلنجار رفتم تا این رفتار بدم رو ترک کنم 
جنگیدن با تو خیلی سخته خیلییییییییی
نمیدونم چند ساله ... ولی سخت گذشت 
این روزها شیطان از راههایی وارد میشه ولی یه نیروی توی درونم میگه اشتباه نکن 
یادته سری قبل با این روشها دوباره برگشتی.برای همین دست نگه میدارم 
تقریبا یک ماه این رفتار زشت رو ترک کردم اگه به چهل روز برسه مطمئن هیچ وقت برنمی گردم.
جدیدا فایل های صوتی آن سوی مرگ رو گوش میدم 
حرفهای جالی داره .چند نفر که مردن و برگش
همه خانم هایی که به دنبال یک لباس مجلسی خوب برای خودشون هستن میتونند به کانال لباس مجلسی ما بیان و از لباس هایی که ما تو این کانال گزاشتیم دیدن کنند.
این یک کانال لباس هست و شما میتونید یک لباس خوب رو برای خودتون انتخاب کنید، کانالی که میتنه به شما در انتخاب لباس کمک کنه.
برای رفتن به کانال لباس ما روی بنر کانال لباس که در زیر اومده کلیک کنید.
خوش به حال در و دیوار اونجا... خوش به حال مردم خوشبخت اونجا... ناشکرن که بهت بد میکنن.. من که دوری از تو رو چشیدم و دارم میچشم ، میفهمم چقدر خوبه که هستی عزیزمن.. خوش به حال در و دیوار اونجا.. خوش به حال مردم خوشبخت اونجا.. خوش به حال همه.. + سلام شهید .. التماس دعا ، دلتنگم..

هیچ‌چیز، هیچ‌گاه کامل نبوده. "بک جهان نقصان، به یک ارزن کمال آمیخته" بوده. از جایی که به خاطر دارم، یک جای کار لنگیده، و هر روز نه تنها کمتر نشده، که بر وسعتش افزوده شده.
گاهی سوار وسایل نقلیه، از ماشبن گرفته تا هواپیما فکر میکنم که این دستگاه تا کجاها که نمی‌تواند برود، ولی ناگهان به خاطر آوردم بازده این سیستم پانزده درصد هم نیست. این همه می‌سوزد و نهایتا پانزده درصدش صرف رسیدن به هدف می‌شود. همین هم درباره واکنش صادق‌ست. مواداولیه را می‌
"به آرامی آغاز به مردن می کنیم اگر، سفر نکنیم، اگر کتاب نخوانیم، اگر به اصوات زندگی گوش ندهیم، اگر از خود قدردانی نکنیم.
به آرامی آغاز به مردن می کنیم، زمانیکه خودباوری را در خود بکشیم، وقتی نگذاریم دیگران به ما کمک کنند.
به آرامی آغاز به مردن می کنیم اگر، برده عادات خویش شویم، اگر همیشه از یک راه تکراری برویم، اگر روزمرگی را تغییر ندهیم، اگر رنگ های گوناگون به تن نکنیم، اگر با افراد ناشناس صحبت نکنیم.
به آرامی آغاز به مردن می کنیم اگر، از شور
زبان ترکی آذربایجانی

کانال تلگرامی خبرگزاری آپا

T.me/Apa_az

کانال تلگرامی خبرگزاری ترند

T.me/Azerbaycan24

کانال تلگرامی خبرگزاری مساوات

T.me/Tvmusavat

کانال تلگرامی خبرگزاری آذرتاج

T.me/Azertacnews

کانال تلگرامی خبرگزاری یئنی چاغ

T.me/Yenicagmedia

کانال تلگرامی خبرگزاری مدراتور

T.me/Moderator_az

اوضاع می توانست از این هم بدتر باشد. اگر هیچوقت با گربه ام آشنا نمی شدم، اگر هیچ وقت نمی نوشتم، اگر تحت تاثیر آدم های اطرافم تمام وقتم را به فیلم دیدن می گذراندم، (فیلم دیدن چیز بدی نیست اما علاقه ی من نیست حقیقتا.) اگر نرمالو نبودم، اگر لذت کتاب خواندن یواشکی را درک نمی کردم، اگر نایاب و دست نیافتنی ام را نداشتم، اگر به زور خواهرم باشگاه نمی رفتم، اگر عزمم را جزم نمی کردم برای وبلاگ زدن، اگر خیلی از آدم های اضافه را حذف نمی کردم، اگر خودم نبودم
بانک جامع کانال تلگرام کانالی هست که در داخل آن بهترین کانال های تلگرامی قرار دارد و شما میتوانید با توجه به نیازی که دارید عضو کانال تلگرامی مورد علاقه خودتون بشید.
این کانال ها همان لینک هایی هستند که توسط شما دوستان عزیز معرفی شده اند و ما لینک ها و کانال های شما را که خودتان معرفی کرده اید داخل این کانال قرار داده ایم.
این کانال ها با موضوعات متفاوتی هستند و شما با توجه به رشته کاری خودتون میتونید عضو کانال بشید، و از همه شما درخواست دارم
تعاریف ترکه در کتب فقهی در مورد معنا و مفهوم ترکه نظرات متفاوتی ابراز شده است:
1- آنچه که بعد از مردن شخص از اموال و حقوق مالی قطع نظر از حقوق متعلق به آن باقی می ماند.
2- آنچه که بعد از مردن شخص از اموال و حقوق مالی بعد از جدا نمودن حقوق متعلق به آن بر جای می ماند ترکه می گویند.
3- آنچه را که میت بعد از تجهیز او اعم از حقوق و اموال بعد از وضع دیون شخصی و عینی بر جای می ماند ترکه می گویند.
از نظر بنده ترکه به اموال و حقوق برجای مانده از میت اطلاق می شود ک
گروه های زیادی در کانال گروه تلگرام منتشر می شود.
برای پیوستن به کانال لینک گروه تلگرام باید لینک اون کانال رو داشته باشید.
شما هم اگر گروه تلگرام و یا کانال تلگرام داشته باشید.
می توانید در این کانال منتشر کنید و برای لینکتون ممبر واقعی بگیرید.
و شاهد افزایش چشمگیر لینکتون باشید.
به جای نابغه، خوشبخت تربیت کنید.خانواده ها می خواهند کودکشان را فلان کلاس و موسسه ثبت نام کنند تا نابغه شود و بعد از کلی رفت و امد ، نتیجه ای جز خشم و اضطراب و افسردگی برای کودکشان ندارد.گیریم که کودک شما بتواند یک عدد 8 رقمی را در یک عدد 5 رقمی ضرب کند و جوابش را در یک صدم ثانیه بگوید، یا بتواند در 15 سالگی لیسانس بگیرد، یا حافظ کل دیوان حافظ و سعدی و مولانا شود(اما معنای یک بیت آن را نفهمد) آیا آن وقت می تواند درست زندگی کند؟ از زندگی لذت ببرد؟ مس
از امروز کانال live time در تلگرام راه اندازی شد و شما میتوانید مطالب جدید و بروز را در این کانال مشاهده بفرمایید. در صورت تمایل میتوانید نظرات و پیشنهادات و بازخوردهای خود را از همین طریق با ما در میان بگذارید.
آدرس کانال در تلگرام ؛  LiveTime‍It's privateComment ; WwW.liveTime.blog.irhttps://t.me/liveTime22 
شب کریسمس بود و هوا، سرد و برفی. پسرک، در حالی‌که پاهای برهنه‌اش را روی برف جابه‌جا می‌کرد تا شاید سرمای برف‌های کف پیاده‌رو کم‌تر آزارش بدهد، صورتش را چسبانده بود به شیشه سرد فروشگاه و به داخل نگاه می‌کرد. در نگاهش چیزی موج می‌زد، انگاری که با نگاهش، نداشته‌هایش را از خدا طلب می‌کرد. خانمی که قصد ورود به فروشگاه را داشت، کمی مکث کرد و نگاهی به پسرک که محو تماشا بود، انداخت و بعد رفت داخل فروشگاه. چند دقیقه بعد در حالی‌ که یک جفت کفش در
خیلی زیاد اسمشو شنیده بودم و هزاران بار پوسترشو دیده بودم. الان ک فصل یکش رو تموم کردم چندان ب دلم نشسته و فقط بخاطر اینکه بفهمم واقعن ته ماجرا چه اتفاقی رخ داده فصل ۱ رو تموم کردم...
اگه کسی هستین که از جریانات جنایی بر اساس واقعیت خوشتون میاد، از این سریال هم خوشتون میاد! اول هر اپیزود نوشته میشه که داستان بر اساس واقعیته و ب احترام کسایی ک مردن و ... داستان بر اساس اون واقعیتی که گفته شده یاخته شده و اون اسم ها تغییر کرده فقط. که البته ی سری جاه
کانال تلگرامی Haber7
T.me/haber7
کانال تلگرامی TGRT Haber
T.me/Tgrthaber
کانال تلگرامی Oda tv
T.me/Odatvrss
کانال تلگرامی یورونیوز ترکی
T.me/euronews_tr
کانال تلگرامی اسپوتنیک ترکی
T.me/Sputnik_tr
کانال تلگرامی Haber Gündem
T.me/Habergundem
کانال تلگرامی دویچه وله ترکی
T.me/dw_turkce
کانال تلگرامی Ulusal Haber
T.me/ulusalhaber
ما در این مطلب قصد داریم تا کانال تلگرام دمنوش نیوشا رو به شما معرفی کنیم و از شما درخواست میکنیم که اگه به دمنوش های نیوشا علاقه دارید، عضو این کانال بشین.
این کانال تمامی دمنوش ها و خواص اونرو داخل کانالش گذاشته و شما میتونید دمنوش ها نیوشا رو اونجا ببینید و از هر کدوم که خوشتون اومد استفاده کنید و دمنوش مورد نظر خودتون رو در این کانال تهیه کنید.
این کانال را به دوستان خودتون معرفی کیند تا اگر اونها هم دمنوش نیوشا خواستن بیان کانال و دمنوش خ
سلام دوستان
همانطور که میدانید بیتمکس محلی برای ترید با بیت کوین میباشد که دارای ابزار اهرم یا لورج میباشد که سود و ضرر رو چندین برابر میکند که استفاده آگاهانه از این ابزار میتواند سود آور باشد.
امروز قصد معرفی کانال تلگرامی را دارم که با بررسی انجام شده از آغاز به کار این کانال سیگنالهای موفقی ارسال کرده که 90% موفقیت آمیز بوده است. مدیر این کانال آموزش های ورود و خروج و توصیه های مهم دیگر در رابطه با ترید در بیتمکس رو در کانال به اشتراک گذاش
قبلا گاهی وقت‌ها به این فکر می‌کردم که چرا من در آمریکا متولد نشدم تا در کمال آسایش و خوشبختی زندگی کنم و خوشبخت باشم؟ اما حالا وقتی به خیلی از آمریکایی‌های خوشبخت و پولدار نگاه می‌کنم مثل همین آقای ترامپ، چقدر خوشحالم که در کالبد او به دنیا نیامدم واقعا اگر من یک آقای ترامپ بودم خودکشی می‌کردم. گاهی وقت‌ها هم از خودم این سوال را می‌کنم که اگر مثلا در افغانستان یا سوریه یا یمن و عربستان به دنیا می‌آمدم چه؟ تنم از این سوال به لرزه در می‌آ
قبلا گاهی وقت‌ها به این فکر می‌کردم که چرا من در آمریکا متولد نشدم تا در کمال آسایش و خوشبختی زندگی کنم و خوشبخت باشم؟ اما حالا وقتی به خیلی از آمریکایی‌های خوشبخت و پولدار نگاه می‌کنم مثل همین آقای ترامپ، چقدر خوشحالم که در کالبد او به دنیا نیامدم واقعا اگر من یک آقای ترامپ بودم خودکشی می‌کردم. گاهی وقت‌ها هم از خودم این سوال را می‌کنم که اگر مثلا در افغانستان یا سوریه یا یمن و عربستان به دنیا می‌آمدم چه؟ تنم از این سوال به لرزه در می‌آ
کانال اهنگ ترکی , کانال موزیک ترکی , کانال کیلیپ ترکی , کانال تگرام تورال صدالی| کانال آهنگ ترکی | کانال وقارصدا , کانال آهنگ ترکی وقار صدا ,کانال فیلم ترکیه , کانال آهنگ اذربایجان , جدیدترین اهنگ ها در کانال ما مشاهده کنید ایدی ادمین @iraajcr7
صدف موزیک | کانال وقار صدا. ... گلد چنل موسیقی کانال تلگرام وقار صدا ... کانال بزرگ وقارصدا ارائه کننده موزیک های شاد ترکی ایرانی اذری بخصوص ...
برای دانلود آهنگ ترکی اینجا کلیک کنید
برای پیوستن به کانال وقار صدا
با سلام و وقت بخیر خدمت همه دوستان و همراه بیولوژی در این کانال میخواهم دیتاها و اطالاعاتی که دانشجویان عزیز بیولوژی به آن نیازمند هستند ارائه دهم.هدف این کانال آموزش‌های خاص بیولوژی همچنین آموزش های زبان انگلیسی هستهمچنین فرصتی باشد در مورد مشاوره های تحصیلی، شرکت در کارگاه ها برای شما صحبت خواهم کرد.چرا که این دو علم به یک دیگر گره خورده اند."لازم به ذکر است که وعده این کانال برای فصل تابستان 99 آموزش رایگان #پایتون هست پس دوستان خود را ب
سلام دوستان.
تو پیامرسان ایتا ، مدیرِ کانال شدم .
اگه بیاید ،خیلی خوشحال میشم .
یه کانال هنری دارم که توش اموری درباره زندگی ، نی نی داری و ... هست ولی همه شون با دیدِ خاصِ هنری هستن . بنظرم که زود عضو شید که منم خوشحال شم . منتظرتونم .
Eitaa.com/honarism
کانال لباس مردانه و کانال لباس زنانه انواع لباس های زنانه و مردانه را در کانالخودش به فروش میرسونه و شما هر لباسی با هر سایزی بخواهید در کانال هست و شما میتونیدا این فرصت برای جستجوی لباس مورد علاقه خودتون استفاده کنید.
این کانال سفارش شما را با پست برای شما ارسای میکنه و بعد از رسیدن محصول به دستتتون شما میتونید حداکثر ظرف مدت 24 ساعت از گرفتن محصول خودداری کنید.
کانال لباس سعی داره تا برای همه گروههای سنی لباس ارسال بکنه و شما هم لباس مورد پ
در تلگرام دو نوع کانال داریم که هر نوع کانال لینک جوین مخصوص خود را دارند.یک کانال خصوصی نامیده میشود و دیگری عمومی!کانال های عمومی را شما به دلخواه خودتان نشانی انتخاب میکنید اما کانال های خصوصی چنین نیست و خود تلگرام آن را برای شما آماده میکند!شاید در تلگرام دیده باشید که برخی کانال ها برای خود بنری ساخته اند و لینک خصوصی در انتهای بنرشان دیده میشود اما وارد کانال که میشوید میبینید که کانال عمومی است!این کار چگونه صورت میگیرد؟در ادامه با
تعاریف ترکه در کتب فقهی در مورد معنا و مفهوم ترکه نظرات متفاوتی ابراز شده است:
1- آنچه که بعد از مردن شخص از اموال و حقوق مالی قطع نظر از حقوق متعلق به آن باقی می ماند.
2- آنچه که بعد از مردن شخص از اموال و حقوق مالی بعد از جدا نمودن حقوق متعلق به آن بر جای می ماند ترکه می گویند.
3- آنچه را که میت بعد از تجهیز او اعم از حقوق و اموال بعد از وضع دیون شخصی و عینی بر جای می ماند ترکه می گویند.
از نظر بنده ترکه به اموال و حقوق برجای مانده از میت اطلاق می شود ک
دسترسی به 2 کانال ویژه ما هم اکنون میتوانید با پرداخت فقط 90.000 هزار تومان به کانال ویژه شماره 1 دسترسی داشته باشید.جهت مشاهده لیست پکیج های کانال ویژه 1 در کانال زیر عضو شوید.https://t.me/joinchat/AAAAAFdFE-NESNEOoQW_wAهم اکنون میتوانید با پرداخت فقط 200.000 هزار تومان به کانال ویژه شماره 2 دسترسی داشته باشید.جهت مشاهده لیست پکیج های کانال ویژه 2 در کانال زیر عضو شوید.https://t.me/joinchat/AAAAAFf0_ddcIx805kMsgwهم اکنون میتوانید با پرداخت فقط 250.000 هزار تومان به 2 کانال ویژه بالا دسترسی د
             هیچ چیز در این دنیا قطعی نیست،
                        به جز مرگ و مالیات.
             بنجامین فرانکلین

چند وقته که با چالش بزرگی روبرو شدیم . خانم سالمندی که زندگی را برای خانواده اش سیاه کرده ...
همه می پرسند چرا ؟! و هر کسی حرفی می زنه . 
فکر میکنم جواب سوال را بدونم .
اضطراب شدید و ناخودآگاه مرگ . ترس از مردن !
دقت کردید که بار اضطرابی واژه ی مردن بشدت کمتر از مرگ هست ؟!
و بار اضطرابی عبارت" ترس از مرگ "بشدت بیشتر از کلمه ی مرگ هس
اما خدا به هیچکس مثل اصحاب کهف حال نداد...
ساعت 5 بعد از ظهر ایمان اوردن تا 9 رسیدن تو غار گرفتن خوابیدن 300سال بعد پاشدن یه صبحونه سبک خوردن و مردن و رفتن بهشت...
 پارتی داشتن فکر کنم :)
‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

در این بخش می خواهیم به بروزترین، برترین و پرطرفدارترین کانال های تلگرام  اعم از: فرهنگی،ورزشی،سیاسی،فناوری اطلاعات و ... بپردازیم.

برای معرفی کانال خود با ما در ارتباط باشید: http://t.me/miladmsi10

با کلیک بر روی هر کدام از لینک های زیر می توانید به صفحه آن هدایت شوید.
کانال پروکسی قدرتمند 1 :http://t.me/Myporoxy
کانال پروکسی قدرتمند 2: http://t.me/ProxyMTProto
کانال آخرین خبر : http://t.me/akharinkhabar
کانال صرفا جهت اظلاع: http://t.me/serfan_jahate_ettela
کانال گیز میز : http://t.me/gizmiztel
کان
اگر به دنبال لباس مجلسی خوب برای خودتون میگردین، پیشنهاد من به شما استفاده از لباس گرام هست، در این کانال لباسهای مجلسی گزاشته شده که میتونید با توجه به سلیقه خودتون یک لباس مجلسی برای خودتون تهیه کنید.
کانال لباس مجلسی در نظر دارد تا بهترین پوشاک مجلسی مورد علاقه شما را در این کانال قرار دهد و شما هم میتوانید لباس مجلسی خودتون رو از همین کانال تهیه کنید.

شما به‌هرحال از میلِ ما به مرگ سوءِ استفاده کردید. ما دل‌مان می‌خواست‌ بمیریم، با شما؛ که طرحِ ناگهانی مرگ‌اید. اما شما مردن ما را صرف زنده‌بودن‌تان کردید. و انصاف اگر بدهید، ناجوانمردانه‌ست. که شما زودتر از گور بلند شوید.
آبان یازده 60

مهرداد خوشبخت ساختن فیلم‌های بلند را از وسط دهه‌ی هشتاد استارت کرد و «آبان یازده ۶۰» یک کدام از فیلم‌های جنگی این سال است . خوشبخت هفت سال پس از فیلم «عقاب صحرا» با این اثر به سینما برگشته است . علیرضا کمالی , حسن معجونی , شبنم گودرزی , حمیدرضا محمدی و نادر سلیمانی درین فیلم سینمایی بازی نقش می‌نمایند . این فیلم جنس اداره فرهنگی هنری نقطع ی عطف است و میگویند اثری متعدد در حوزه‌ی دفاع مقدس به شمار میرود . خل
دوستان
برای عضویت در کانال عمومی من میتویند  لینک زیر رو در تلگرام کپی کنید  پس از کلیک بر روی آن در کانال عضو شوید. این کانال عمومی هست و مطالب مرتبط با بازار سرمایه در آن قرار داده میشود.
https://t.me/joinchat/AAAAAELCjMQ414_slGOOCw
================================
برای عضویت در کانال Vip که شامل پیشنهاد خرید سهام و مشاوره در خصوص استراتژی فروش و نگهداری سهام معرفی شده هست میتونید به ادمین ثبت نام در تلگرام به آیدی @Missmanafiadmin ( از ساعت 9 الی 17 ) پیام ارسال کنید 
از " ترین" پرهیز کن، چرا که خوشبختی جایی هست که خودت را با کسی مقایسه نکنی.
حتی نخواه خوشبخت ترین باشی .
بخواه که خوشبخت باشی و برای این خواستت تلاش کن، همین...!
یادمان هست که از وقتی به دنبال پسوند "ترین" رفتیم، خوشبختی از ما گریخت. از 19/75 لذت نبردیم چون یکی 20 شده بود.
از رانندگی با پراید و ... لذت نبردیم چون ماشین های مدل بالاتری در خیابان ، در حال خود نمایی بود.
از بودن کنار عشقمان لذت نبردیم چون مدرک تحصیلی و پول توی جیب او ، کمتر از بسیاری دیگر بود
سلام دوستان
میخوام تو تابستون ، پیج اینستاگرامی و احتمالا کانال تلگرامی برای کانال بسازم تا آموزش ها هم در وبلاگ ، هم در کانال و هم در پیجمون قرار بگیره
آموزش های فوق العاده خوبی رو ( خصوصا در حوزه برنامه نویسی با پایتون) ارائه خواهیم داد .
دوستان خلاصه مطلب اینکه ؛ اگه پیج اینستاگرامی و کانال بسازیم ، جوین و فالوو خواهید کرد یا نه؟!
البته بازم اطمینان میدم که آموزش های خیلی خوبی براتون میذارم !
دوستانی که موافق ساخت کانال و پیج هستن و در صورت
سلام به همگی سایت رسمی امتحان یک از ما دارد حمایت می کند و من از شما می خواهم که به کانال امتحان یک ششم برای ششمی ها و امتحان یک هفتم  در پیام رسان رویبیکا عضو شوید 

این کانال برای ششمی ها و هفتمی ها است و نمونه هایی مثل امتحان ،جزوه ،کتاب الکتورونیکی و .....می گذارد 

شاد و پیروز باشید
سلام  دوستان ، در نهایت تصمیم به راه اندازی کانال تلگرام گرفتم 
خوشحال میشم اگر کانال بنده رو دنبال کنید 
در این کانال آموزش های مربوط به مباحث سئو و دیجیتال مارکتینگ و همچنین آموزش های مربوط به نرم افزارهای فتوشاپ و ایلوستریتور قرار داده میشه 
آی دی کانال - @danialtaherifar

کانال تلگرام آموزش سئو : در این مطلب  بخش های مختلف کانال تلگرام را شرح دادم

برای عضویت می توانید روی لینک زیر کلیک کنید

عضویت در کانال تلگرام آموزش سئو و گرافیک
 علاوه بر پیش‌بینی طلاق، 
جان گاتمن می‌گوید که می‌توان خوشبختی و بهبود روابط زوجین را در طول سالیان بعدی نیز پیش بینی کرد. 
 جان گاتمن در پژوهش‌هایش دریافته است که اگر هر زوج در هفته فقط ۵ ساعت را صرف زندگی مشترکشان کنند روابط شان بهتر خواهد شد. 
کاری که زوج‌های خوشبخت می‌کنند را به شما توصیه می‌کنیم که عبارتند از:
1️⃣ خداحافظی: این زوج‌ها هر روز قبل از خداحافظی، درباره کارهایی که قرار است در آن روز بکنند سوالاتی از همدیگر می‌کنند (۲ د
     برای مشاهده مطالب کانال زیست دوازدهم روی لینک زیر بزنید
        https://t.me/joinchat/AAAAAFlmaACSR3WLtXQOhA

کانال زیست دوازدهم با بهترین جزوه ها برای تست زدن

کانال آموزش صفر تا صد زیست دوازدهم 
آیا تا به حال پست های این کانال رو مشاهده کردید ؟ 

کانال زیست شناسی تلگرام تمام پایه ها
این آموزشگاه به منظوور تبادل و تعامل با اولیای دانش آموزان کانال تلگرامی ایجاد نموده است که به صورت روزانه اطلاعیه های عمومی آموزشی و پرورشی را جهت اطلاع اولیا و دانش آموزان در این کانال نشر می نماید که به صورت جامع و کامل فعالیت ها ، رتبه های کسب شده ورزشی ، علمی ، فرهنگی و سایر موارد درآن اطلاع رسانی گردید.
آدرس کانال تلگرامی مدرسه صدرا ی فارسان دوره اول:
@sadra farsan
شب کریسمس بود و هوا، سرد و برفی. پسرک، در حالی‌که پاهای برهنه‌اش را روی برف جابه‌جا می‌کرد تا شاید سرمای برف‌های کف پیاده‌رو کم‌تر آزارش بدهد، صورتش را چسبانده بود به شیشه سرد فروشگاه و به داخل نگاه می‌کرد. در نگاهش چیزی موج می‌زد، انگاری که با نگاهش، نداشته‌هایش را از خدا طلب می‌کرد. خانمی که قصد ورود به فروشگاه را داشت، کمی مکث کرد و نگاهی به پسرک که محو تماشا بود، انداخت و بعد رفت داخل فروشگاه. چند دقیقه بعد در حالی‌ که یک جفت کفش در
یک زوج خوشبخت، کارهای عجیب و غریبی انجام نمیدهند.شاید بسیاری فکر کنند، زوج های خوشبخت دارای عشقی افسانه ای هستند،یا اینکه همسرانشان با دیگر انسان فرق دارند.اما باید بدانید که به هیچ وجه اینگونه نیست.در ابتدا بهتر است ملاک های یک ازدواج موفق را بدانید.سپس با رعایت یک سری نکات ساده و انجام کارهای لذت بخش کوچک، میتوانید تبدیل به یک زوج خوشبخت شوید.کدام نکات؟؟؟با بخدانید همراه باشید تا دلخوشی های کوچک زوج های خوشبخت آشنا شوید:
خصوصیات یک زوج خ
دوستانی که در تاریخ 9 خرداد تا بکنون  دچار ریزش اعضای کانال تلگرام شدن 
باید این نکته رو بدونید که فاز دوباره حذف اعضای فیک کانال ها توسط تلگرام آغاز شده است. 
به همین دلیل به روال عادی کانال تون ادامه بدید و از افزایش پست یا کاهش پست یا کار های دیگه پرهیز کنید به این دلیل که با این کار موجب آزار راعضای واقعی کانال میشید و اونا رو از دست میدید.
و سعی کنید دیگر تا اطلاع ثانوی از ممبر فیک استفاده نکنید 
با تشکر رسانه درهم برهم 
من مرجع هر عکس‌ام و به همین دلیل است که وقتی خود را مخاطب این پرسش بنیادین قرار میدهم که: چرا من در این احظه زنده ام ؟ دچار حیرت می شوم. 

منم خیلی وقتا شده این سوالو از خودم میپرسم نه فقط با دیدن عکسها. یجور حس غریبی به آدم دست میده که تو نه قبل از خودتو درک میکنی و نه بعد از خودتو. این بین در لحظه میمونی و به دنیا میای ،میگذرونی و در آخر میمیری. آدم هایی که میانو میمیرن. یه ذره ترسناک نیست؟ نه ترس از مرگِ از این تعداد شاید از این جمعیت که فقط می
کانال لباس زنانه با انواع لباس های زنانه در خدمت شما هست و شما میتونید لباس خودتون رو از طریق این کانال تهیه کنید، اما برای تهیه لباس زنانه خودتون کافی هست تا به ما پیام بدین تا ما لباس مورد نظر شما را برایتان ارسال کنیم و شما میتوانید هزینه لباس خریداری شده خودتان را درب منزل پرداخت کنید.
این کانال لباس زنامنه انواع لباس های زنانه رو هم داره و شما میتونید هر لباسی رو که دوست داشتین به ما بگین و شاید انون لباس در داخل کانال هم نباشه، ولی مهم ن
بسم الله
صبح ها بیمارستان،خواب آلود از اینکه تا سحر ها بیدارم.وضعیت نه چندان خوب خانه.رویم نمیشود بعضی چیز ها را بگویم.به خیلی ها.
مریض های خنده رو و گاه بدحال.آهنگ گوش دادن یک مرد مریض با لباس آبی و همسرش در حیاط بیمارستان.آهنگ دوپس دوپسی با صدای بد خواننده و صدای بدتر موبایل ارزان قیمت مرد.کیفیت پایین زندگی در حیاط بیمارستان.امید داشتن به زندگی .بدونِ اینکه بدانی چگونه و کجای جهان هستی به ادامه دادن فکر کنی.هر جوری که هست،فقط تلاش کتی که ادا
کانال های ایتا
کانال من یک طلبه ام
https://eitaa.com/talabe_am
کانال درس اصول 1 الموجز استاد حسین بغدادی
https://eitaa.com/almujazbaghdadi
کانال درس اصول 2 اصول مظفر استاد حسین بغدادی
https://eitaa.com/OSTADBAGHDADI
کانال استاد بغدادی (سایر صوت ها و فایل ها مرتبط)
https://eitaa.com/Baghdadi
بسم الله 
صدای تلویزیون را قطع کرده ام و تصویر را گذاشته ام برای خالی نبودن عریضه ! مثل همیشه تبلیغ است . یک دنیای رنگی ، شاد ، براق و لوکس . همه چیز خوب است نه، درواقع عالی است در ایده آل ترین شکل ممکن است، خانه ها عین داستان های فانتزی کتاب ها و انیمیشن ها هستند، سفره ها خوش آب و رنگ، دختر و پسرهای شیک و جذاب، مادران شاد پدرهای موفق، بچه هایی خوشبخت ، بهشت عدن پدرم آدم و مادرم حوا هبوط کرده در صفحه ی تلویزیون ! اوضاع اصلا شبیه جهان کرونا زده نیست
خوشبختى یا بدبختى
✍️ آدم ها فکر می کنند که خوشبخت یا بدبخت آفریده شده اند، اما واقعیت این است که آدم ها خوشبخت یا بدبخت "می شوند"؛ با دیدگاهی که دارند و مسیری که انتخاب می کنند.
یکی سنگ را مانع، و دیگری همان سنگ را سکوی پرتاب می بیند، مسئله این است که تو دنیایت را از چه دریچه ای می بینی و با چه انگیزه ای آن را شکل می دهی!
جهان، محیطی ست خنثی و خمیری ست آماده شکل گیری، و هرکس، آمده تا دنیای خودش را داشته باشد و هرکس، مسئول آینده ای ست که با رفتار و
+سلام داش علی_سلام مهدی+داش یه سوال دارم اینهمه ممبر و فالوعر از کجا میاری؟https://t.me/ParseCreate_از این کانال+ممنون یه سوال دیگه+جایزه هایی که میزاری کانالت!!!!+شارز+»ممبر+سکه رباتاپنل ممبرپنل فالوعر لایک اینستا و....+از کجا میاری داداش جون؟_از همین کاناله دیگه+برنامه ها وپست های نابی رو که میزاری کانالت چی!؟_بازم از این کانالhttps://t.me/ParseCreate+واییییــــــــــــ چه کانال خفنی زود برم عضو شم  عالیـــــــــهhttps://t.me/ParseCreate
کانال تخفیف برتر، مرجع کدهای تخفیف رایگان 
 کامل ترین و به روز ترین کانال تلگرام
تمام تخفیف ها به صورت رایگان در کانال
درصورت رضایت کانال به دوستان معرفی کنید
ارتباط با ادمین:      t.me/takhfifchannelll
جهت عضویت در کانال تخفیف ما و بهرمندی از تخفیفات رایگان

https://t.me/takhfifchannell
سلام دوستان عزیزم امروز می خواستم یک کانال کاریابی عالی رو بهتون معرفی بکنم، که ازش استفاده بکنید. 
اگر دوست دارید سریعتر صاحب شغلی بشید و یا نیروی مورد نظرتون رو پیدا کنید، پیشنهاد می کنم حتما به کانال بهسا جاب مراجعه کنید. 
لینک کانال استخدام بهسا جاب در تلگرام رو براتون در ادامه قرار میدم: 

https://t.me/karbehsa
مزیت کانال استخدام بهسا جاب:
کانال استخدام بهسا جاب به شما کمک می کنه در کمترین زمان ممکن، شغل دلخواهتون رو پیدا کنید و همچنین اگر صاحب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها